Wypożyczalnia aut Kraków

Wyruszasz na wczasy czy też w podróż firmową do innego miasta czy też kraju? Na miejscu chcesz zwiedzić jak najwięcej, wożąc rodzinę lub też współpracowników do pobliskich miast?

wypożyczalnia samochodów Kraków

Dawniej jedynym słusznym rozwiązaniem byłyby taryfy lub prywatny przewóz – dzisiaj o wiele lepszą i tańszą alternatywą są wypożyczalnie aut, jakie szturmem zdobyły serca amerykanów oraz powoli przekonują do siebie również europejczyków, w tym również naszych rodaków.
Coraz to więcej propozycji polskich wypożyczalni samochodów ujawnia, że potrzebujemy samochodów w wyznaczonym czasie. Co znacznie więcej, wypożyczalnie aut stają się standardem nie wyłącznie dla podróży służbowych, lecz też do tych prywatnych, gdy potrzebujemy prędkiego oraz nieograniczonego przewozu w danym regionie.

wypożyczalnia samochodów Kraków nowa huta

Koszty najmu auta
Przejdźmy wobec tego do meritum – jakie są koszty wynajmu samochodu? To zależy od tego, które auto pragniemy wypożyczyć i na jak długi okres. Wyjeżdżając na dwutygodniowe wczasy, warto pomyśleć o wynajmie na pełen okres urlopu. Z jakiego powodu? Bo wynajem jedynie na parę dni może być o wiele droższy aniżeli wynajem na tydzień lub ewentualnie dwa tygodnie. Ta zasada dotyczy nie tylko turystów, ale również biznesmenów, którzy potrzebują aut podczas podróży służbowej.
Na cenę ma również wpływ typ auta. Bogata w dodatki limuzyna będzie dużo droższa niż normalne rodzinne auto (jakie też nie musi być pozbawione wygód rodzaju klimatyzacja lub fotelik dla dziecka, który coraz częściej jest w tradycyjnym wyposażeniu). Nie zmienia to jednakże faktu, że wypożyczalni samochodów jest tak dużo, że musiało to odbić się na opłatach – niższych opłatach dla Kontrahentów.