Wakacje z partnerem lub z kumpelą?

Wczasy z partnerem czy z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Więc z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga czy Twoi szaleni oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć atuty i defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – zalety
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu lub ewentualnie podobnych okolicznościach – dużo ludzi odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, że macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To również całe co niemiara imponującego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – plusy
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednak w pewnych momentach wady takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o perfekcyjnie gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. W końcu jednakże przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.