Zobacz ofertę Białego Lotosa

Masaż to teraz polecana metoda relaksacyjna. Masaż sam w sobie ma również kolosalne znaczenie w terapii i lecznicze. Właśnie dlatego tak ważne jest aby z uwagą wybrać salon masażu. W Opolu jest sporo wartych uwagi gabinetów ale szczególnym zainteresowaniem należy obdarować gabinet masażu Biały Lotos, który specjalizuje się w takich zabiegach jak:
gabinet masażu biały lotos
Oprócz tego gabinet oferuje masaż wschodni.
Masaż wschodni – jest to każdy rodzaj masażu opierający się na teorii obiegu energii witalnej we wszechświecie, zatem i przepływającej przez człowieka. MASAŻ WSCHODNI – polega na złączenia akupresury (uciskanie wybranych punktów na ciele) z innymi technikami masażu. Masaże wykonywane są przez profesjonalnego masażystę. Masaż jako forma leczenia był znany już od stuleci. Narodził się razem z innymi technikami medycyny konwencjonalnej. Podróżnicy, którzy eksplorowali po Dalekim Wschodzie wielokrotnie pisali o wspaniałych efektach masaży wschodnich, jakie stosowano razem ze stawianiem baniek. Nasze ciało to jedna całość. Cudowne działanie masaży jest nie do przecenienia. Należy skorzystać z zalet takiej metody relaksacji czy terapii i rehabilitacji. Masaż ciała pozwala energii równomiernie rozchodzić się po ciele. Gabinet Biały Lotos oferuje nie tylko masaże. Warto zapoznać się z ofertą dodatkową. Szczególnie w zakresie naturoterapii. I tak : bioenergoterapia i kręgarstwo.
Czym zajmuje się kręgarz?
Kręgarstwo Opole
Kręgarstwo to terapia manualna – chiropraktyka potocznie zwana kręgarstwem, jest naturalnym i nieinwazyjnym sposobem pomagania chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i układu ruchu. Jest bardzo dużo różnych metod, jakie mają jednak wspólne cechy – polegają one na odblokowaniu zablokowań w obrębie kręgosłupa, a także przywróceniu prawidłowego ustawienia kręgów w celu zmniejszenia nierównomiernego nacisku na krążki międzykręgowe.
Zobacz również naszą ofertę bioenergoterapii : bioenergoterapeuta opole