co nowego w Krakowie?

Wśród licznych miast w kraju, Kraków wyróżnia się nie tylko w obszarze sztuki i rozrywki, ale również na licznych innych polach. Staje się obszarem otwartym do mieszkania. Przekształcenia, jakie dokonały się w mieście w niedawnych latach dają poczucie, że Kraków rzeczywiście idzie do przodu.
Pozytywne przekształcenia w Krakowie.
Co godnego pochwały wypracowano w przeciągu niedawnego czasu? Ilość zmian i inwestycji jest duża. Niezwykle wsparły rząd w tym aspekcie finane EU, z których miasto niemało korzysta. Dynamiczne działanie w temacie zdobywania dofinansowania sprawiły, że gmina rozwinęła się o świeże węzły komunikacyjne, nowoczesne autobusy trasportu miejskiego, oraz ciekawe miejsca dla ludności.
Liczne inwestycje są niewidoczne dla standardowego obywatela. Nie znaczy to jednak, że nie funkcjonują. Najczęściej pomijamy nie związane z nami informacje. Statystycznemu obywatelowi miasta wydaje się, że w regionie zbyt mało się dzieje. Tymczasem miasto zmienia się z każdym rokiem. Usprawnienia w obszarze gospodarki odpadami, budowie i modernizacji siatki wodociągowej, stawianie ekranów przeciw hałasowi to tylko część zmian, jakie umożliwiają nam bezpieczniej i wygodniej żyć. Kraków zmienia się też w zakresie opcji rozrywkowych. Potencjał miasta idzie w górę dzięki takim inwestycjom jak: Kraków Arena czy rewitalizacja Huty. takie inwestycje przyciągają przyjezdnych do odwiedzin.
Rozpoczynane dzięki radnym działania nie dotyczą jedynie samego środka Krakowa, ale też są połączone z pełnym regionem. Wobec tego lepiej nie uskarżać się tylko dostrzec innowacje w jakie obrósł Kraków.
Przyszłe miesiące – o ile uda się utrzymania tempa rozwoju – pozwolą miastu stać się wspaniałą stolicą małopolski.
rozwój Krakowa