allegro lodówki turystyczne

Małe lodówki kempingowe to doskonałe rozwiązania dla osób lubiących długie górskie eskapady.Lodówki turystyczne także fajnie spisują się na wycieczkach, majówkach czy w podróżach.
mini lodówki turystyczne allegro Dzięki pierwszorzędnemu systemowi schładzania oraz wbudowanemu transformatorowi można używać ich dodatkowo w wozie, podpinając do gniazdka zapalniczki. Przenośna lodówka gwarantuje chłodzenie do 20 stopni niżej temperatury sąsiedztwa.Chłodziarki z wbudowaną funkcją podgrzewania zaręczają podgrzewanie do 65 stopni Celsjusza. Na rynku dostępne są chłodziarki o pojemności 15 litrów, 16 litrów, 18 litrów, 24 litrów, 32 litrów oraz największe 45litrowe. Lodówka turystyczna allegro
Niemal każde chłodziarki dostępne w sprzedaży zaopatrzone zostały w system bazujący na płytkach termoprzewodzących, a sam system schłodzenia polega na nadmuchu powietrza do wnętrza lodówki z dodatkową cyrkulacją zwiększającą efektywność działania. Waga chłodziarek w zależności od ich pojemności waha się od 5 do prawie 10 kilogramów. Nowe urządzenia posiadają 2letnią gwarancję dystrybutora.